2012-2013 н.р.

Міський семінар-практикум вчителів географії

2 квітня 2013 року вчителі географії шкіл міста побували на семінарі, який був організований учителем географії ЗШ №12 Іриною Анатоліївною Глущенко. За формою проведення це був одним з найулюбленіших семінарів вчителів, які дуже люблять подорожі-семінар був виїзний. Вчителі  побували на промисловому підприємстві нового типу "Інтерпайпсталь" у м. Дніпропетровську з оглядовою екскурсією, де  познайомились  з сучасними технологіями виплавки сталі.

Вражені тим,  наскільки екологічно чистим може бути це "брудне" виробництво, як раціонально використовується праця і організованийвідпочинок працівників підприємства вчителі зрозуміли  як цікаво тепер можна подавати  теми "Чорна металургія" і "Економічна географія своєї області" в 9 класі.

Потім вчителі відвідали добре відомий і улюблений Національний гірничий університет. Там  їм була представлена дуже багата експозиція гірських порід, мінералів та скам'янілостей, зібрана численними експедиціями у всіх куточках колишнього Радянського Союзу та  всього світу.

Навчальна практика школярів з географії  в цьому навчальному році  завдяки такому семінару буде цікавою і організована по-новому.

Міський семіран-практикум вчителів інформатики

13 листопада 2012 року на базі школи відбувся міський семінар-практикум вчителів інформатики на тему: "Інноваційні форми роботи вчителя як засіб внутрішньої мотивації учнів до навчання".

Із візитною карткою закладу і вчителів інформатики виступила директор школи Олена Василівна Еккерт.

Завуч з навчально-виховної роботи Ольга Михайлівна Куріна ознайомила вчителів інформатики з досвідом роботи школи щодо внутрішньої мотивації учнів до навчання через формування критичного мислення, медіа грамотності на засадах випереджаючої освіти для сталого розвитку.

Учасники семінару-практикуму відвідали урок інформатики в 11 класі (група агрохімічного профілю) з теми: «Розв’язування задач з використанням умовного оператора і оператора вибору», а також навчально-розважальну гру з елементами тренінгу «Безпечний Інтернет» у 4-А класі.

Незабутнє враження на гостей справила екскурсія по шкільному музею інформатики «Назад у майбутнє».

Переконані, що ідеї, запозичені у ЗШ №12, знайдуть своє втілення у роботі інших навчальних закладів.