2018-2019 н.р.

5 черв. 2019
Всеукраїнський семінар-практикум директорів обласних центрів еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

5 червня,у Всесвітній день охорони навколишнього середовища, наша школа гостинно зустрічала учасників Всеукраїнського семінару-практикуму директорів обласних центрів еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді , який пройшов за темою : "Створення комфортних умов для розвитку професійних компетентностей вихованців відповідно до їх здібностей та інтересів в умовах промислово розвиненого міста" .
Директор школи Олена Василівна Еккерт ознайомила з роботою закладу за темою : "Формування екологічної культури як інтегрованого результату функціонування освітньої системи на основі принципів випереджаючої освіти для сталого розвитку" , а керівник еколого-естетичної студії , вчитель української мови Людмила Василівна Безверха презентувала виступ шкільної агітбригади "Екосвіт". Всі учасники семінару отримали яскраві, позитивні емоції та солодкі подарунки на згадку про нашу школу.

Міський семінар-практикум учителів історії
15 трав. 2019

15 травня в школі відбувся міський семінар-практикум учителів історії за темою: "Формування національно-патріотичної свідомості у виховному історико- педагогічному процесі на основі краєзнавчих матеріалів". Вчителі шкіл відвідали краєзнавчий музей Кочерезького НВК, де завідувач краєзнавчого музею Кочерезького НВК Ляшенко Юрій Васильович провів екскурсію "Використання краєзнавчих матеріалів на уроках історії", оглядову екскурсію до історичної пам'ятки Кочерезький майдан, вчителі мали можливість спуститись до Іського провалля та відвідали Павликівську криницю. Ми висловлюємо подяку завідувачу краєзнавчого музею Ляшенко Ю.В. за цікаві історичні екскурсії. Також вчителі історії взяли участь в історико- патріотичній грі "Козацькі розваги".

Міський семінар-практикум учителів біології
24 квіт. 2019
24 квітня 2019 року був проведений міський семінар-практикум учителів біології.

24 квітня 2019 року був проведений міський семінар-практикум учителів біології. Вчителі мали можливість відвідати Національний університет ім. Олеся Гончара, яку для нас організувала випускниця нашої школи, а сьогодні кандидат біологічних наук, доцент кафедри біотехнологій Сідашенко Ольга Ігорівна.
Завідуюча кафдрою Скляр Т.І. розповіла нам про спрямованість підготовки фахівців за спеціальністю «Біотехнології та біоінженерія» та про можливість сфери працевлаштування випускників-біотехнологів.
Надзвичайно цікавою та змістовною була лекція «Біотехнологія сьогодні», яку для нас провела Соколова І.Є., кандидат біологічних наук, доцунт кафедри мікробіології, вірусології та біотехнології. Наступною була екскурсія до Мавринського лісорозсадника, де старший майстер Смільська О.Р. ознайомила з особливостями вирощування декоративних рослин в умовах нашого району. Ми побували в оранжереї лісорозсадника і побачили як практично розмножуються рідкісні рослини.
Такі заходи та зустрічі дають можливості педагогам розширити свої теоретичні і практичні знання і знову відчути себе студентами!

Міський семінар-практикум практичних психологів
22 бер. 2019
Міський семінар- практикум практичних психологів

22 березня проведений міський семінар-практикум практичних психологів за темою: "Психологічний супровід учнів і надання їм допомоги в розвитку особистості та збереження психічного здоров'я"