2016-2017 н.р.

Міський семінар-практикум учителів російської мови та зарубіжної літератури
22 бер. 2017
22 березня 2017 року в Павлоградській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №12 відбувся міський семінар-практикум учителів російської мови та зарубіжної літератури.

22 березня  2017 року в Павлоградській загальноосвітній школі  І-ІІІ ступенів №12 відбувся міський семінар-практикум учителів російської мови та зарубіжної літератури  за темою «Розвиток творчого потенціалу як основи формування  в учнів високої пізнавальної і духовної культури на уроках російської мови та зарубіжної літератури на засадах сталого розвитку». Педагоги стали учасниками ділової гри «Прийоми мнемотехніки на уроках російської мови». Познайомились зі шкільним музеєм інформатики. Гості відвідали відкритий урок зарубіжної літератури в 5 класі за темою: «Ідея радості життя та відкриття світу у творі Елеонор Портер «Полліанна». Вчителі  поринули  в чарівний світ поезії, відвідавши літературну вітальню «Їх доля звела на Україні» .У ході заходу учні розповіли про перебування зарубіжних   письменників на Україні та вплив на їхню  творчість і життя. Ніхто не залишився байдужим. Спілкування з колегами залишило незабутні враження.