2015-2016 навчальний рік

ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНА РОБОТА ШКОЛИ

Підготувати доповідь  на  обласний науково-методичний  семінар: «Інноваційний досвід шкіл  випереджаючої освіти для сталого розвитку: моделі та кращі практики»

18.08.15

Виступ Еккерт О.В.

Провести засідання методичної ради:

Ø Розробка напрямів роботи шкільної методичної ради в умовах функціонування закладу як експериментального.

Ø Планування роботи творчої групи з реалізації експериментальної програми  школи :«Формування екологічної культури як інтегрованого результату функціонування освітньої системи на основі принципів випереджаючої освіти для сталого розвитку.» в рамках нової  обласної програми: «Інтегрування змісту випереджаючої освіти для сталого розвитку навчально-виховний процес» на період 2015/2016 н.р.-2020/2021 н.р.

Куріна О.М.

Взяти участь у ІX Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв загальноосвітніх  і позашкільних  закладів.

08.09-11.09

Хохлова Л.В.

Взяти участь  в обласній робочій нараді координаторів експериментальної роботи навчальних закладів дошкільної  та середньої освіти , що працюють за проектом « інтегрування змісту випереджаючої освіти  для сталого розвитку  у навчально-виховний процес»

08.10.15

Куріна О.М.

Взяти участь  у  Всеукраїнській  науково-практичній  конференції: »Проблеми  організації дослідно-експерментальної діяльності в галузі  навчання  природничо -математичних дисциплін»

27.10.15

Крикушенко М.В.

Взяти участь у  Всеукраїнській   науково-практичній  конференції:»Філософія, теорія та практика випереджаючої освіти  для сталого розвитку»

26.11.15

Еккерт О.В.

Куріна О.М.

Продовжити роботу  екокоманд  серед батьків та педагогів школи. Результати роботи розміщувати на сайті «Ресурси»

Упродовж року

Куріна О.М.

Підготувати учнів для участі у конкурсі-захисті учнівських науково-дослідницьких робіт в МАН

Січень - лютий

Крикушенко М.В.

Круглий стіл: «Особливості організації життєдіяльності дитини у сучасному довкіллі. Сучасні форми взаємодії з батьками в рамках експериментальної роботи  школи.»

Еккерт О.В.,

голова батьківського комітету школи,голова піклувальної ради

Педрада

«Про підсумки роботи над експериментальною програмою «Формування екологічної культури як інтегрованого результату функціонування освітньої системи на основі принципів випереджаючої освіти для сталого розвитку.» Звіт про експериментальну роботу в 2015-2016н.р.  .