2013-2014 н.р.

Міський семінар вчителів хімії

27 листопада 2013 року відбувся міський семінар вчителів хімії на базі ЗШ №12 за темою: «Формування екологічної компетентності учнів при викладанні хімії на засадах освіти для сталого розвитку».

Тема, зміст та форма заходів семінару були пов’язані з темою експериментальної роботи школи: «Формування екологічної культури як інтегрованого результату функціонування освітньої системи на основі принципів випереджаючої освіти для сталого розвитку», яка працює в рамках Всеукраїнського проекту«Освіта для сталого розвитку в дії» з 1 січня 2012 року.

Вчителі хімії м.Павлограда побували на металургійному заводі «Інтерпайп» м. Дніпропетровська, де мали змогу познайомитися з сучасними, екологічно орієнтованими технологіями металургійного виробництва.

Не менш змістовною була екскурсія на шинний завод, який відроджує свої давні традиції та міць. Учасникам семінару детально, науково виважено продемонстрували всі етапи технологічного процесу виробництва шини.

Набутий досвід вчителі зможуть застосовувати на уроках хімії при вивченні  багатьох тем, особливо при розгляданні питань впровадження наукових принципів виробництва в промислові галузі народного господарства.

Організація та проведення семінару на високому методичному рівні була забезпечена взаємодією міського відділу освіти (методист Руденко Л.О.) та школи (директор Еккерт О.В.).  Свій досвід презентувала вчитель хімії Куріна О.М.

Міський семінар практикум шкільних психологів

06 грудня 2013 р.на базі Павлоградської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 було проведено виїздний семінар-практикум психологів міста за темою: «Психологічні аспекти розвитку творчої особистості».

З метою ознайомлення  із традиційними формами роботи з глиною як одним із методів психологічної підтримки дитини психологи міста відвідали гончарну майстерню Сергія Горбаня.

Виступ директора школи Еккерт Олени Василівни

Презентація досвіду роботи психолога школи Косинської Ксенії Сергіївни