Участь в Всеукраїнському конкурсі "Слово до слова"

17 груд. 2018
Участь в Всеукраїнському конкурсі "Слово до слова"

Учні 1-А класу прийняли участь в Всеукраїнському конкурсі "Слово до слова".

Безверха Л.В.: "Я завжди підтримую бажання кожного учня оцінити та покращити рівень володіння українською мовою, тому завжди залучаю до цікавих ідей. Онлайн- конкурс до Дня писемності та мови "Слово до слова"показав, що деякі учні добре знають рідну мову, вони отримали Дипломи І ступеня, ІІ ступеня та ІІІ ступеня,а деякі Сертифікати учасників. Діти із задоволенням взяли участь у конкурсі,отримали нагороди та нові знання."

Учні 9 класу взяли участь у конкурсі "Слово до слова", мета якого - популяризувати українську мову, зробити її мовою повсякденного спілкування. Учні вдосконалювали навички усного та писемного мовлення, розширили уявлення щодо історії української мови та писемності. Нагороджені учасники були дипломами та сертифікатами. Диплом ІІІ ст. отримали 4 учнів, диплом ІІ ст. - 5 учнів, диплом І ст. - 2 учнів.

Учні 11 класу теж взяли участь в онлайн-олімпіаді з української мови.Це чудова можливість випускникам перевірити знання та підготуватися до ЗНО. Диплом ІІІ ступеня отримали 6 учнів, диплом ІІ ступеня-3 .
Перетятько Ірина та Плинокос Олексій отримали диплом І ступеня.