19 бер. 2018

16-17 березня у м. Києві , відбулася Дев’ята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2018» та Фестиваль педагогічних ідей у Національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова . Педагоги нашої школи відвідали ці заходи та отримали сертифікати .
Завжди приємно зустрічатись з творчими, креативними педагогами , чути однодумців! Особливо сподобався майстер-клас від психолога та керівника центру сімейної та дитячої психології «Вчасно» Гольцберг Катерини Олександрівни «Як вчити дітей легко і приємно. Нейропсихологічний підхід до навчання і подолання шкільного стресу ». А під час розіграшу нам пощастило отримати Сертифікат на право проведення лекції або майстер-класу від Гольцберг К.О. у нашій школі. Так,що сподіваємось на зустріч!