24 трав. 2012

Веселі старти в початковій школі

24 травня відбулися "Веселі старти" в початковій школі. Маленькі школярі активно і весело приймали участь у спортивних змаганнях.
24 трав. 2012

Звітний концерт хореографічного колективу "Імпульс"

Яскравий концерт колективу "Імпульс" продемонстрував досягнення учнів нашої школи з хореографії.

Випускний у 4-А класі

Зібрались дружно ми на свято Сьогодні тут в останній раз, Щоб нам удачі побажали І перевели в 5 клас. Багато доброго, нового Життя відкриє ще для нас. Як перша сходинка до нього Для всіх нас буде 5 клас.

Результати конкурсів

Підведено результати конкурсів "Кенгуру", "Левеня", "Бобер".
22 трав. 2012

"Прощавай букварику"

Свято "Прощавай букварику" в 1 класі
1 трав. 2012

"Екологічний марафон"

Дуже активно і цікаво пройшов в нашій школі екологічний місячник, заходи якого не залишили байдужими нікого. Участь у екологічному марафоні приймав весь колектив школи, учні і, навіть, технічний персонал школи. Екологічні заходи, що проводилися в рамках екологічного марафону, були різноманітні та корисні.
19 бер. 2012

Тиждень початкових класів

"Ми квіткові діти!" (тиждень початкових класів)
18 бер. 2012