Віртуальна бібліотека

Зайцева Оксана Володимирівна - шкільний бібліотекар

Проблема – підвищення читацького інтересу шляхом залучення інноваційних технологій в роботі шкільної бібліотеки.
Роль бібліотеки – вплив книгою на розум та серця юного підростаючого покоління, укріплення їх життєвої позиції, прищеплення любові до свого народу, знання своєї історії, культури, літератури, рідної мови.

Основними напрямками роботи бібліотеки є:

1. Організація інформаційно-маркетингової діяльності:

вивчення і задоволення читацьких потреб у книжці та інформації;

інформаційно-бібліографічна робота з обслуговування учнів-читачів; популяризація бібліотечно-бібліографічних знань;

формування інформаційної культури учнів;

масові заходи.

2. Обслуговування учнів і популяризація літератури на допомогу навчально-виховному процесу:

залучення читачів;

популяризація літератури;

робота з активом читачів;

співпраця з іншими бібліотеками;

робота з батьками.

3. Організація книжкових фондів і каталогів:

комплектування, обробка, вивчення та розкриття фонду;

робота з підручниками;

робота з періодичними виданнями;

підвищення кваліфікації.

Основні завдання бібліотеки: зацікавити учня читанням, навчити читати та розуміти книгу, створити умови для виховання інформаційної та бібліографічної культури, надати максимум бібліотечно-бібліографічних знань, надати вчителям допомогу з усіх напрямків навчально-виховного процесу.