День науки в Україні

13 трав. 2021
День науки в Україні в цьому році відзначають 15 травня. На цьому тижні в школі проводились заходи, присвячені Дню науки в Україні.

День науки в Україні в цьому році відзначають 15 травня. На цьому тижні в школі проводились заходи, присвячені Дню науки в Україні.

Математика - це не рівняння і теореми, це інструмент для прийняття рішень. Ми намагалися побачити науки всюди, застосовувати знання з математики до розв'язання життєвих завдань і проблем.

П'ятий клас активно і весело змагався в інтелектуальній грі "Цікава математика" (заморочки з бочки)9 клас брав участь у брейн-рингу "Математика - цариця наук". Логічні задачі-жарти, цікаві математичні завдання та питання з історії математики зробили захід захоплюючим та пізнавальним. Діти проявили творчість, логічне мислення, математичні знання, кмітливість. 6 А клас брав участь у математичній інтелектуальній грі «Хто зверху(Кашина С.Ю.)

Учні восьмого класу долучилися онлайн до математичного калейдоскопу. Ми говорили про сучасних науковців, переглядали цікавинки, слухали Катерину Терлецьку про мистецтво і математику, досліджували послідовності чисел та проходили математичний веб-квест. (Хохлова Л.В.)