Екскурсія до фабрики «Відкриті вікна»

20 трав. 2018
Екскурсія до фабрики «Відкриті вікна» - дочірнє підприємство німецького концерну REHAU

В умовах дефіциту енергетичних ресурсів у світі,  надзвичайно актуальними стали питання енергозбереження.  Одним із шляхів ефективного енергозбереження є облаштування будинків таким чином, щоб  запобігти даремним втратам енергії, тепла назовні. До таких засобів належить, зокрема, і встановлення енергозберігаючих метало пластикових вікон.

В рамках місячника сталої енергетики компанія ДТЕК, здійснюючи просвітницьку діяльність, організувала для учнів міських шкіл, зокрема і ЗШ№12,  пізнавальну екскурсію до фабрики «Відкриті вікна» - дочірнім підприємством німецького концерну REHAU.

Працівники фабрики гостинно зустріли школярів, докладно розповіли і продемонстрували в цехах фабрики технологію виготовлення вікон, розкрили учням суть енергозберігаючих властивостей вікон REHAU.  Школярі та їх педагоги познайомилися з конструктивними особливостями вікон та мали змогу на практиці переконатися в їх енергоефективності.

Приємним бонусом для дітей стали солодощі та подарунки з логотипом фірми REHAU. Зі своїми враженнями від екскурсії учні поділилися з журналістами Павлоградського ТВЦ. Вони також виражали глибоку вдячність працівникам ДТЕК та REHAU за цікаву і корисну зустріч.