Голосуємо за проект "Шкільний ганок - територія комфорту"!

23 трав. 2018
Просимо підтримати нашу школу у реалізації проекту "Шкільний ганок - територія комфорту"

Просимо підтримати наш проект "Шкільний ганок - територія комфорту"

Проголосувати Ви можете за посиланням

Шкільний ганок - це особливе місце на подвір’ї школи. Він виконує не тільки практичну а й естетичну функцію. Саме він, прикрашений кульками, квітами, зустрічає у святкові дні шкільну родину. А потім залишається в нашій пам’яті та на випускних фотографіях на довгі роки. Гортаючи фото хочеться бачити не лише усміхнені обличчя однокласників, а й чудове обличчя школи – сучасний ганок. У звичайні будні сходи є робочим місцем чергового класу. Відсутність перил створює небезпеку для дітей . Тому вкрай необхідно,аби дитина ступивши на поріг рідної школи,почувалась комфортно і захищено. З цією метою необхідно реконструювати старий ганок. Надати йому естетичного вигляду, встановивши перила , облаштувавши колони та сходи. У теплу пору року подвір’я школи перетворюється на велопаркінг оскільки багато учнів та працівників школи долають далеку відстань до закладу на велосипедах. Відсутність спеціального місця для парковки викликає незручності. Велосипеди залишаються вздовж паркану , який також потребує заміни. Встановлення велопаркінгу, нового паркану, ремонт ганку допоможе створити на території школи атмосферу затишку і комфорту та сприятиме вихованню екологічно культурної особистості .