Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

у Павлоградській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів школи № 12

2022-2023 навчальний рік

Метою заходу було сприяння естетичному вихованню учнів , забезпечення морального виховання , формування таких рис характеру, як: патріотизм, гуманізм, милосердя; виховування правильного ставлення та любов до історії українського народу. Розширити знання учнів 4-6 класів  про історію славного українського козацтва, Запорозької Січі, гетьманів. Також учням була продемонстрована презентація, після якої кожен з дітей міг розповісти свої цікавинки з історії українського козацтва.  Розгадування кросворду виявилось дуже легкою та веселою справою. На останок була продемонстрована книжкова виставка з літературою, яка висвітлює життя та героїчні подвиги славетних козаків.

Обереги – наші прадавні добрі символи-захисники, знаки віри у вище заступництво. Символи-обереги втілювались у побутових речах, їх шанували, про них складали легенди. Вишитий рушник, вишита сорочка, писанка, лялька, віночок, калина, верба, лелека – без них важко уявити нашу Україну. Саме з оберегів починається для кожного Батьківщина. Саме оберіг «Янгол охоронець» Було запропоновано зробити власними руками учням 2-5 класів. Діти дуже полюбляють усілякі поробки, тож увесь процес створення оберегу визвав у них неабиякий захват.

У сучасному світі не тільки учителі а й батьки  часто стикаються зі спротивом  дітей та учнів у читанні книжок, коли навколо так багато відео контенту. Мабуть, не завжди легко вибрати книжку, яка зацікавить дітей і буде відповідати віковим особливостям, різним читацьким уподобанням та навичкам. Видання українською мовою, сучасних українських авторів та світові бестселлери в перекладі на українську, набувають не аби якої популярності. Саме для цього 18 жовтня було проведена Інформаційна хвилина «Цікаві новинки». До уваги учнів 4,5,6 класів була створена презентація, в якій були книжки виключно українською мовою або українських авторів.

Коли наша країна знаходиться у стані війни, важко всім і дорослим і дітям. Доросла людина має більше сил і життєвих навиків, щоб опанувати свою тривожність і страх.  Найбільше від цих страшних подій страждають діти. Саме для того щоб діти змогли трішки відволіктися, 21 жовтня було проведено майстер-клас «Осінні барви» Учні 3-4 класів із величезним захопленням, власними руками оздоблювали фото рамку осінніми прикрасами, яка буде прикрашать фото найріднішої людини.

Наша країна прекрасна і неповторна. В ній живуть найкращі, найсміливіші люди. Від звичайних робітників і волонтерів, до відважних захисників які боронять кордони. Ми пишаємося тим ,що живемо в Україні! І все в нас буде добре! Саме такими словами було розпочате онлайн спілкування "Я Українець! І я цим пишаюсь". Дуже багато різних думок було почуто від учнів під час спілкування. Дехто розповідав про походження свого роду від славетних козаків, деякі учні декламували вірші. Висновок один- ми незламна нація і у нас зростає чудове і мудре покоління.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Пишаємося нашими учасниками та переможцями онлайн-конкурсу " Герої рідної землі"

Благодійний ярмарок! Наближаємо перемогу разом! Віремо в ЗСУ!