День безпечного Інтернету

8 лют. 2022
Щорічно в нашій школі проходить Тиждень безпечного Інтернету

Щорічно в нашій школі проходить Тиждень безпечного Інтернету, мета якого нагадати учням про відповідальне і позитивне використання цифрових технологій, поширити знання про безпечну поведінку в Інтернеті. В цьому році, протягом тижня, учні 5-9-х класів приймали участь в онлайн-зустрічах. Ми говорили про небезпеку, правила поведінки в Інтернеті. Проходили квест і вікторину. Дякую всім, хто приєднався і провів гарно та з користю час, хто розуміє важливість робити Інтернет кращим.

14.02.22 р.в 5-А класі пройшла дистанційна виховна година на тему: “Кіберзлочинність. Види, наслідки і способи боротьби”.

На занятті було розглянуто види кіберзлочинів та як вберегтися від них. Діти з цікавістю слухали запропоновану тему. Всі питання супроводжувалися презентацією. Наприкінці години спілкування було підбито підсумки, учні залишились задоволені, адже їм не доводилося стати жертвами кіберзлочинів, а віртуальні приклади змушують їх, як користувачів, добре захищати особисті дані.

8 лютого 2022 р. у світі відзначається День безпечного інтернету (Safer Internet Day) під гаслом"Разом для найкращого інтернету" Учні 4-Б класу долучилися, щоб знати, як не наразити себе на небезпеку в інтернеті.

Учні 4-А класу долучилися до Дня безпечного Інтернету. Повторили правила розумного користувача Інтернету та отримали сертифікати "Кіберсвіт під контролем".

8.02.2022 року Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 долучилася до Всеукраїнського онлайн-флешмобу освітян до Дня безпечного інтернету.

Наші педагоги виконали в режимі онлайн корисні та цікаві завдання.