Декада логіки

1 лют. 2022
В нашій школі з 14 по 31 січня пройшла декада логіки

З 14 січня у нашій школі проходить Декада логіки. Для учнів 6 класу було проведено «Логічний бій», а учні 5 класів мандрували по країні Логіки. Учні під час заходів розгадували ребуси, розв’язували жартівливі логічні задачі, загадки. Особливо учням сподобалося працювати з числограмами. Задачі на закономірності допомагають учням розвивати спостережливість та вміння знаходити правильне рішення. З задоволенням учні перекладали назви відомих фільмів і мультфільмів навпаки. Під час перерв учнів 5 класів проходили цікаві лабіринти та складали танаграми.

Протягом наступного тижня Декада логіки продовжувалася. Відбулася інтелектуально-розважальна гра "Де логіка?", в якій здобувачі освіти 10-11 класів проявили ерудицію та показали свої знання з фізики . А на перервах усіх чекав "Морський бій".

Далі естафету прийняли здобувачі освіти 7-х класів. Детективні агентства «Детектив – Чик» та «Детиктив – Профі» показали знання з логіки у шифрувальній справі; свою кмітливість , спостережливість та уважність. На перервах грали із захопленням в логічні ігри.