Проєкт «Трансформація шкільної бібліотеки у сучасний медіапростір – вимоги сьогодення»

24 груд. 2021
Реалізовано черговий проєкт «Трансформація шкільної бібліотеки у сучасний медіапростір – вимоги сьогодення»

Сьогодні відбулася знаменна подія у Павлоградській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №12 – реалізовано черговий проєкт «Трансформація шкільної бібліотеки у сучасний медіапростір – вимоги сьогодення» , у рамках конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками» . Збулася наша давня мрія , бо « Бібліотека - це свобода. Свобода читання,
свобода писання, свобода інформаційного простору та культури».
Інформаційний сучасний медіапростір – це всебічний розвиток особистості, інтелектуальне самовдосконалення учнів та педагогічного колективу, місце для проведення різноманітних заходів, розкриття свого творчого потенціалу. Шкільний медіапростір – це простір для самореалізації, спілкування дітей різних вікових категорій, вчителів та батьків.
Мета та завдання проєкту полягали у створенні на базі шкільної бібліотеки інформаційного та сучасного медіапростору школи, розкритті нових можливостей роботи бібліотеки, як культурно-просвітницького центру школи, створенні умов для творчого розвитку особистості. Наша шкільна бібліотека має змогу надання додаткових інформаційно-бібліотечних послуг, зокрема доступ до інтернет-ресурсів, формування інформаційної культури читачів бібліотеки. Послугами бібліотеки можуть користуватися як учні школи, так і педагогічний колектив та батьківська громадськість.
Висловлює слова вдячності компанії ДТЕК, Павлоградській міській раді, депутатському корпусу, «Агенції економічного розвитку» та батьківській громадськості за підтримку наших ідей та вагомий внесок у їх реалізацію.