Акція "Молодь обирає здоров'я"

3 груд. 2021
Акція "Молодь обирає здоров'я"

Акція "Молодь обирає здоров'я" триває в нашій школі.
Мета нашої акції: залучення дітей та учнівської молоді до здорового способу життя, підвищення рівня валеологічної культури, формування здорових навичок життя.
Сьогодні учні 8-А класу взяли участь в анкетуванні "Здоровий спосіб життя", згадали про свій режим дня, торкнулися питань здорового харчування, негативного впливу тютюну, алкоголю та наркотиків на організм.

Молодь обирає здоров'я.З таким гаслом агітбригада учнів 10 класу спонукала учнів старших класів до збереження власного здоров'я та здоров'я навколишніх,пропагувала серед молоді переваги здорового способу життя.Відправляємо месседж у майбутнє!Не марнуйте життя шкідливими звичками,бережіть себе.Обираймо силу і здоров'я!Любімо життя!

Здоров'я- це найдорожчий скарб, яким володіє людина. І основне завдання кожного з нас - не втратити його. Сьогодні агітбригада 5- Б представила учням 1-4 класів 7 правил здорового способу життя і закликала дітей дотримуватися важливих порад!