Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху "Безпечна дорога додому"

23 лист. 2021
Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху "Безпечна дорога додому"

Руху правила єдині,
Знати їх усі повинні —
І дорослі, і малята!
Учні 7-А класу нагадали дітям молодших класів про необхідність дотримання правил дорожнього руху. Юні інспектори закликали бути обережними на вулицях і дорогах.

Руху правила єдині,

Їх повинні поважати,
Знати їх усі повинні —
І дорослі, і малята.
Добрий друг наш — знак дорожній
Ставиться не так собі,
Як подружиться з ним кожен,
Допоможе він тобі.
На уроці - вікторині з безпеки дорожнього руху учні 6 Б класу повторили правила дорожнього руху та створили пам'ятку для пішохода та пасажира.

"Безпечна дорога додому". Учні 4-А класу повторили види перехресть, сигнали світлофора та безпечну дорогу від школи додому.

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху у 3 - Б класі пройшла класна година, на якій учні ознайомилися з місцями безпечного переходу проїжджої частини дороги, із дорожніми знаками, закріпили знання про дорожній рух і правила безпечної поведінки на вулицях; розвивали уміння орієнтуватися на вулицях міста.

Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху "Безпечна дорога додому" в рамках проєкту "Безпечна країна". Квест - гра 4-Б клас.

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя. Проведена сьогодні година спілкування в 9 - А класі була присвячена саме цьому питанню.

19.11.21.в 5-А класі пройшла виховна година на тему "Безпечна дорога додому. Діти повторили, узагальнили та систематизували знання про правила дорожнього руху та дорожні знаки, навчилися застосовувати свої знання в певних життєвих ситуаціях, продовжили розвивати увагу, спостережливість, логічне мислення, мову, пам’ять, уміння орієнтуватися на вулицях за допомогою дорожніх знаків.

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху у 1- А класі пройшла класна година, на якій учні вчилися безпечній поведінці на вулиці і дорозі.

Кожен день ми чуємо в новинах подробиці чергової аварії, навіть самі були свідком ДТП, а багато, на жаль, і учасниками. Сьогодні учні 10 - 11 класів взяли участь у практичному занятті щодо надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок ДТП.