Святкуємо Міжнародний день точки!

15 вер. 2021
Сьогодні наша школа вперше приєдналася до святкування Міжнародного дня точки! #InternationalDotDay День точки стало святом творчості всієї школи.

День точки стало святом творчості всієї школи.
Заздалегідь на уроках англійської мови учні ознайомилися з книгою Пітера Рейнольдса “The Dot!” А 15 вересня заспівали пісню"The dot", створювали закладки, іменні бейджі та малюнки.
На уроках української мови та літератури діти писали листи, адресовані Вашті. Вигадували продовження історії "Якби крапка ожила...", "Перетворення крапки". Розмірковували про роль крапочки у великому тексті, замислювались над своїми здібностями і ставили перед собою нові цілі, яких обов'язково зможуть досягти!
На уроці "Точка в нашому житті" діти визначали найвищу точку в Україні, робили зображення сузір’їв та малюнки за допомогою крапок.
Поняття точки зустрічається у нашому житті повсюди. Ми знаємо точку зору, точку росту, точку кипіння…. А чи знаєте ви як називаються точки, які зустрічаються в різних науках. Сьогодні учні 5-7 класів під час квесту «Подорож країною точки» дізналися багато цікавого про точку: як вона називається в музиці, інформатиці, географії, геометрії , малюванні та ін. Вони не тільки ознайомилися з цими поняттями, а і за допомогою своєї фантазії зробили точки яскравими та тематичними.
На перервах всі бажаючі могли долучитися до малювання точок, створення піксельного світу, ознайомлення з картинами та художниками, які використовували точкову техніку, читання книг Пітера Рейнольдса “The Dot!” та Ерве Тюлле «Жива книга», складання пазла та онлайн-гри «Точки».
Кожен міг проявити свій талант, підійти творчо до завдань, провести цей день цікаво і весело!