Всеукраїнський місячник бібліотек

23 жовт. 2021
Інформація про проведені заходи в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у Павлоградській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів школи № 12

про  проведені  заходи в рамках

Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

у Павлоградській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів школи № 12

З метою сприяння поглибленню пізнавального інтересу учнів до рідного краю як складової України, виховання у них поваги і шанобливого ставлення до історико-культурної спадщини, пробудженню почуття національної свідомості, любові та поваги до своєї Батьківщини проведено такі заходи.

1. Онлайн конкурс віршів «Літературний Павлоград».

Переможниця конкурсу Кальміна Мілана, учениця 3-А

2. До Дня захисників та захисниць України.

«Чорні крила війни – накривають кращих», літературна композиція присвячена герою АТО, випускнику ЗШ №12 Володимиру Вороніну.

3. Літературно-пізнавальна година «Нам сьогодні ювілей». Історичне минуле нашої школи.

4. Брейн-ринг «Чи знаєш ти історію свого міста».

5. Круглий стіл «Павлоград – місто шахтарської долі». Інтегрована літературно-бібліотечна година.