Проєкт SAFE FASHION

2 вер. 2021

Безпека дітей на дорозі - це те, що хвилює і батьків, і вчителів, і активних громадян країни. Дуже приємно, що учні 5-6 класів Павлоградської загальноосвітньої школи №12 долучилися до експерименту та одержали подарунки від авторів проєкту SAFE FASHION: рюкзаки, наліпки та пізнавальний фільм, в якому автоспортсмени тестують видимість звичайного та рефлективного одягу на дорогах.
Проєкт SAFE FASHION, створений командою бренду Roussin за підтримки Українського культурного фонду, має на меті покращити стан безпеки на дорогах та зменшити кількість ДТП за участю дітей-пішоходів.
Діти з задоволенням подивилися мультфільм про історію рефлективу та безпеку руху. Цікаве відеозвернення організатора Проєкту та дизайнера бренду Roussin Софії Русинович до дітей. Фільм за участю автоспортсменів про безпеку руху та світлоповертачі. Рюкзаки, що отримали учні, допоможуть безпечно пересуватися у темний час. Ми вдячні команді бренда за безпеку наших учнів на дорогах міста.