ІІІ Всеукраїнська очно-дистанційна літня школа "Впевнений старт до НУШ: досвід реалізації початкової та перехід до середньої школи"

9 лип. 2021
Участь у ІІІ Всеукраїнській очно-дистанційній літній школі "Впевнений старт до НУШ: досвід реалізації початкової та перехід до середньої школи"

Навчаємося влітку. Усяка Наталя Миколаївна та Хохлова Лариса Віталіївна стали учасниками ІІІ Всеукраїнської очно-дистанційної літньої школи "Впевнений старт до НУШ: досвід реалізації початкової та перехід до середньої школи", яке відбувалося з 3 по 8 липня 2021 року на Шацьких озерах, База практик табору "Гарт" ВНУ імені Лесі Українки. Шість днів навчання та відпочинку на озері Світязь подарували нові знайомства, натхнення, перезавантаження команді чотирьох вчителів міста Павлограда. Ми приймали участь у майстер-класах, слухали цікавих спікерів, знайомилися з новими методиками та технологіями. Неймовірні та незабутні відчуття про отриманий досвід, дружнє спілкування, прекрасно проведений час!