День Цивільного захисту в школі

23 квіт. 2021
Як це було!

Учні 5 Б класу сьогодні знайомилися з правилами безпечної поведінки в надзвичайних ситуаціях.

Учні 6б класу сьогодні закріпили знання з правил пожежної безпеки, розвивали вміння знаходити вихід з небезпечних життєвих ситуацій.

День Цивільного Захисту. Виховна година в 3-А "Юні вогнеборці"

На жаль,багато пожеж трапляється через необережність,пустощі дітей,саме тому сьогодні під час години спілкування «Вогонь не для того, щоб з ним пустували» учні 7-А вкотре впевнилися у відповідальності за свою поведінку,згадали всі правила дій під час пожежі.

23 квітня в 10 кл була проведена класна година, присвячена 35 річниці Чорнобильській катастрофі:"Чорнобиль-попередження, набат, його уроків людство не забуде"

У рамках Тижня безпеки чні 6-А класу на виховній годині обговорили наслідки необережного поводження з вогнем,розробили пам'ятку правил протипожежної безпеки.

Учні 8 класу, під час проведення уроку розглянули алгоритм дій під час пожежі в громадських місцях.

Вдома, в полі, в лісі, чи гаю,
Із вогнем ти не жартуй, це-небезпечно.
Пам’ятай всі правила завжди,
Бо безпека це і вчасно,і доречно.