Міський конкурсі відеороликів на тему енергозбереження та енергоефективності

19 квіт. 2021
Вітаємо учнів Павлоградської загальноосвітньої школи №12 Демчук Дар’ю і Волошина Романа з перемогою!!

Сьогодні у конкурсі відеороликів на тему енергозбереження та енергоефективності вони, під керівництвом талановитого педагога , вчителя інформатики Хохлової Лариси Віталіївни, представляли свою роботу [email protected] та отримали Гран-прі!
Кожен з нас має електронну пошту, і не одну. Але мабуть мало хто замислюється яких масштабів набуває збереження даних в Інтернеті.
Метою роботи було звернути увагу суспільства на проблему енергозбереження.
Сподіваємося, що цей рекламний ролик спонукатиме людей, яких хвилюють екологічні проблеми нашої планети долучитися до звільнення від свого цифрового сміття.
А мотивом для тих, хто не опікується екологічним питанням зможе стати невеличкі заощадження і спритнішиий пристрій, гігабайти вільного місця і порядок в своєму цифровому світі.