Всесвітній день математики

12 бер. 2021
Математика для кращого світу!

Сьогодні ми святкували Міжнародний день математики, який в цьому році відзначається вдруге під гаслом «Математика для кращого світу!». В минулому році ЮНЕСКО оголосило 14 березня Міжнародним днем математики, оскільки в багатьох країнах в цей день святкували День числа Пі.
Разом із Світланою Миколаївною учні 7-А класу відвідали 5-11 класи з "Інформаційною блискавкою", а з 5-Б класом робили та смакували математичні пряники.
Ми будували дивовижне місто числа Пі. На перервах робили Пі-браслети та олівці з числом Пі, розфарбовували Пі-розмальовки.
Світлана Юріївна провела в 8-11 класах захоплюючу та цікаву математичну гру "Шанс", а команди учнів 5-6-х класів подолали 9 станцій веселого і корисного квесту "Цікава математика", в якому збирали портрети українських математиків і знайомились з їх досягненнями.
Таке чудове число Пі
Ми зустрічаємо в житті.
І навіть жовтенький курча
Його постійно теж вивча.
Наприкінці дня ми танцювали з курчатком Пі, бо думаємо, що його так звуть, бо він теж любить математику.
Такий незабутній день! Сьогодня святкувала вся школа і мабуть тому так важко відібрати фотографії-спогади.

Посилання на Фотоальбом