До ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

4 груд. 2020
До ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Вшануймо в день святковий

Всіх без винятку військових!
Завдяки їх чесній службі
Живемо у мирі, дружбі!
Адже мир тоді панує,
Коли армія чатує!
До ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ між учнями 1-А та 1-Б класів відбулися змагання під девізом "Сильні, сміливі,спритні".
Ми ще навчимось марширувати,
А виростем - то підемо в солдати,
А допоки вчимось завзято
Україну захищати!

На уроці мужності учні 3-А та 3-Б класів проявили спритність, витривалість, силу та розум. Велике спасибі за цікавий, насичений урок вчителю фізкультури Наталі Миколаївні Усякій.

"На варті миру". Учні 4-А класу прийняли участь у класній годині, присвяченій Дню Збройних сил України.

6 Грудня — це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави. Ніколи не забути нам героїчних подвигів наших прадідів в ім’я України, їх щирої любові до рідної землі та безмежної відданості своїй Батьківщині.
Учні 5- Б класу вітаютьзі святом усіх чоловіків , які бережуть спокій та мир у наших оселях.

6 грудня, українці відзначають День Збройних сил України.
Учні 6-А класу вітають наших захисників!
Збройні сили України —
Слава, гордість, міць країни!
Захищають мир, свободу
Служать рідному народу!
Тож вшануймо в день святковий
Всіх без винятку військових!
Завдяки їх чесній службі
Живемо у мирі, дружбі!
Адже мир тоді панує,
Коли армія чатує!

Учні 7-А вітають усіх молодих захисників батьківщини з Днем Збройних сил України. Від Вас залежить суверенність нашої держави, мир і спокій українського народу. Беріть же приклад зі своїх славетних попередників, які зуміли зберегти Україну для нас і доручили Вам продовжувати цю відповідальну справу.

Збройні сили України-

Слава, гордість, міць країни!
Захищають мир, свободу,
Служать рідному народу!
Учні 7-Б класу щиро вітають наших захисників і бажають щастя, радості, добра,а всім нам- безхмарного життя!

Учні 10-го класу вітають захисників Вітчизни с Днем Збройних сил України.