16.12.2020 - День теореми Піфагора!

16 груд. 2020
Зі святом математики!

Чудовий день! Є речі, які пам'ятають зі школи все життя. І, мабуть, до таких речей можна віднести теорему Піфагора. Тому сьогодні в нашій школі святкували День теореми Піфагора. В цей раз він припав на 16.12.20, оскільки сума квадратів дати і місяця дорівнює квадрату року. І після сьогоднішнього дня в 21 столітті залишиться всього лише два таких дні (24.07.25 та 24.10.26). Багато людей долучилося до святкування цього дня. Учні п'ятих та шостих класів прикрасили свято малюнками з використанням піфагорійської спіралі. 6 та 7 класи попрацювали над деревом Піфагора та колажем "Піфагорові штани". Команди 8 та 9 класів пройшли цікавий квест "У світі Піфагора" і додали до Дерева Піфагора цікаву інформацію. А учні 10 класу подолали веб-квест "Теорема Піфагора". Тож дякуємо і вітаємо всіх зі святом математики та бажаємо успіху.