Зустрічаємо Новий рік!

30 груд. 2020
Новорічні свята у школі.

А у нас вже почалися новорічні ранки! Святкова ігрова програма, цікаві та веселі конкурси, хороводи разом із казковими героями і звісно ж солодкі подарунки - все це для учнів нашої школи!

Новорічні свята - це завжди радість, сміх та гамір.

Дякуємо 11 класу за дитячі емоції та настрій, веселі ігри та хороводи!

А щоб дістатися до Резиденції Діда Мороза та кинути до його поштової скриньки листи з побажаннями, учням початкових класів довелося здолати немало перешкод.

Діти взяли участь у Новорічному квесті, під час якого кожному довелося проявити кмітливість, спритність та винахідливість. Окрема вдячність організатору квесту Ксенії Павлівні Косоног за позитивні емоції!

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового року. Ялинка, подарунки, здійснення мрії, святковий настрій – із такими словами у більшості людей асоціюється Новорічне свято. Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Так учні 8 класу потрапили сьогодні до Новорічного квесту "У пошуках снігу" з іграми, конкурсами, танцями.

Наближається свято, і все частіше звучать ці вітання: «З Новим роком!» А в душі оживає казка. Незабутні враження від новорічного свята отримали учні 7-А класу,ми співали, танцювали, грали і співали... Хай новорічні дива обов'язково завітають до кожного.

Через гори, через ліс

Дід Мороз гостинці ніс,

До дітей ішов на свято,
Зміряв він доріг багато.
Хай же рік новий приносить
Все, що бажане всіма,
Те, що кожен з нас попросить,
Те, чого іще й нема!
До дітей 6-А класу завітав таємний Дід Мороз! Як радісно отримувати несподіваний подарунок, а ще приємніше дарувати!

А учні 5 А класу рішили дізнатися більше про це свято, тому було проведено «Різдвяний квест». На ньому учні познайомилися з історією свята, традиціями. Співали колядки, щедрівки, складали меню на святвечір. Разом зробили різдвяну атрибутику - Віфлеємівську зірку. Час пройшов корисно та весело. Вітаємо всіх зі святами і бажаємо всього найкращого!

Згадати як це було можна переглянувши ФОТОАЛЬБОМ