Інженерний тиждень

29 січ. 2021
З 25.01 по 29.01.2021 в школі проходив інженерний тиждень

Заходи до Всеукраїнського інженерного тижня

Вдруге вчителі математики, фізики, інформатики приєдналася до проведення Всеукраїнського інженерного тижня. Як і минулого року ми проводимо заходи на перервах. Перший день нашого тижня став днем веж. Ми будували вежі з паперу, паличок, стаканчиків тощо. Змагалися на найвищу вежу. День пройшов цікаво і кожен бажаючий зміг прийняти участь і знайти можливість реалізувати себе. Завтра другий день. Чим він здивує учнів? Чекаємо!

Фотоальбом

Ось закінчився і другий день Інженерного тижня. Сьогодні з великим задоволенням будували мости, змагалися у стрільбі із зроблених власноруч катапульт. А також веселий настрій отримали від виготовлення іграшки "Круть-верть". Чудовий день! Чекаємо на третій!

Фотоальбом

Третій день Інженерного тижня був насиченим та енергійним. Робили літаки та парашути, запускали та змагалися. А ще починали з вітряків, та перейшли на колесо огляду, а потім конструювали гойдалки. Завтра продовжимо!

Фотоальбом

На четвертий день Всеукраїнського інженерного тижня ми опинилися у світі роботів. Сьогодні ми спробували зав'язувати шнурки та пришивати ґудзики за допомогою плоскогубців. Створили листівки з світлодіодами та виготовили сортувальні пристрої. А ще Посіпаки, вентилятори і повітряні кульки! Завтра останній день!

Фотоальбом

Останній п'ятий день Інженерного тижня в цьому році ми провели у світі геометрії в Рік математики. Та він був не менш популярним. Створювали різноманітні многогранники, що вимагає терпіння і охайності. Розгадували, як скласти і вирізати геометричну фігуру, відрізавши лише один раз. Досліджували пристрій для креслення подібних фігур. Тримали балансуючих птахів та балерин.

Тиждень видався яскравим, цікавим, плідним, веселим. А діти, які вийшли з "карантинного" навчання, мали змогу протягом п'яти днів на перервах потрапляти до свята науки. Тож, вже чекаємо зустрічі на Інженерному тижні у наступного року!