Тиждень безпечного онлайн спілкування

26 лют. 2021
Класні години до тижня безпечного онлайн спілкування

В рамках проведення в нашій школі "Тижня безпечного онлайн- спілкування" (22.02.-26.02.21) в 7-х, 8, 9 класах було проведено профілактичне заняття "# не ведусь: я знаю як спілкуватись в Інтернеті", на якому учні взяли участь в соціально-психологічному анкетуванні; розглянули можливі ризики спілкування в Інтернеті; сформували уявлення про інформацію, якою не варто ділитися в мережі; ознайомилися з установами, до яких варто звертатися за допомогою.

З учнями 5 - 6 класів проведено профілактичне заняття "Безпечне онлайн - спілкування", на якому учні взяли участь в соціально - психологічному анкетуванні; сформували навички безпечного спілкування та безпечної поведінки в Інтернеті.

Спілкування в соціальних мережах - невід'ємна частина сучасного життя. А безпечне спілкування- запорука щасливого життя.
Учні 11 класу з'ясовували, як не заплутатися у "Всесвітній павутині", визначали переваги і недоліки онлайн спілкування; давали поради, як захистити себе, подорожуючи сайтами Інтернету, як не потрапити на гачок шахраїв; розмежовували факти і міфи щодо " онлайн життя".

Учні 7-А класу також обговорили правила мережевого етикету,склали правила безпеки і Інтернеті. Тепер ми більш обізнані.

Сьогодні Інтернет – це невід’ємна частина нашого життя. Але існують правила, яких треба суворо дотримуватись, щоб уникнути неприємних та небезпечних ситуацій. Про них і поговорили учні 6-А класу. Визначили позитивний та негативний вплив Інтернету на людину,пройшли тестування та розповіли про правила захисту від небезпек.

Учні 6б класу дослідили і обговорили позитивні і негативні наслідки Інтернету, познайомились з основними правилами користування інтернетом і стали ще більше обізнаними.