День паліндрома

12 лют. 2021
Шукаємо красу в простих речах!

А ми сьогодні вирішили відсвяткувати День Паліндрома.
Дата 12.02.2021 однаково читається як зліва направо так і навпаки. На уроках логіки, української літератури, інформатики ми говорили про паліндроми.
Сьогоднішній день – день паліндрома, тому на уроці Кашиної Світлани Юріївни учні 6-Б класу прийняли участь у цікавій грі «Захоплюючий паліндром». І гра дійсно захопила учнів. Вони складали слова паліндроми, знаходили числа паліндроми, сума яких знову є число-паліндром. З задоволенням відгадували загадки, де відповідь – слово-паліндром, а крім того дзеркально відображали малюнки. Особливо їм запам’яталося складання цілих речень, які можна читати однаково вперед і назад.
А на уроках української літератури Петрик Наталі Олександрівни шестикласники шукали паліндроми, опрацьовуючи зміст твору «Тореадори з Васюківки». Діти впоралися із завданням. Учні 9 класу самостійно складали жартівливі паліндроми-вирази. Одинадцятикласники також долучилися до «паліндроманії» і отримали задоволення від цікавих вправ.
На уроках інформатики ознайомились із паліндромами, які зустрічаються в математиці, мові, біології, хімії. Розв’язували задачі із паліндромами в Scratch і Python. Вчимося знаходити цікавинки і красу в простих речах!