Екскурсія до міської бібліотеки

18 лют. 2021

Кажуть, бібліотека — це зовсім не модно, вона давно стала пережитком минулого. Але ми думаємо, що бібліотека не втрачає актуальності і сьогодні. Адже вона — саме та інституція на карті села, міста, держави, де зароджуються і втілюються в життя нові ідеї, цікаві думки, закладається духовне здоров’я нації.
Учні 6-А та 7-А класів вдячні Зайцевій Оксані Володимирівні за цікаву мандрівку світом книг. Діти переконалися, що бібліотека - це і центр освіти, і клуб за інтересами, і сховище скарбів світової та української класики, знань. Такі бібліотеки, як наша , де завжди панує доброзичлива атмосфера, дуже потрібні місту та його жителям.