Сторінка практичного психолога

Косинська Ксенія Сергіївна,

шкільний психолог

Основною спямованістю роботи шкільного психолога є психологічний супровід учнів у процесі адаптації до навчання у школі та адаптації при переході з молодшої школи у середню. У зв'язку з цим психолог веде цілеспрямовану роботу з учнями та їх батьками, проводить батьківські збори.

Для вчителів школи проводяться соціально-психологічні тренінги з метою створення комфортної атмосфери взаємозв'язку між усіма учасниками, активації спілкування, навчання навичкам зняття тілесної напруги, корекції негативних емоційних проявів.

Психолог проводить групові консультації та бесіди з учнями 5-х класів. Також ці діти проходять психологічну діагностику з метою з'ясування рівня адаптації до нових умов навчання у старшій школі, рівня тривожності. З виявленої «групою ризику» проводиться індивідуальна робота.