Зустрічаємо Новий рік!

24 груд. 2018
Традиційно учні 11 класу подарували чарівну казку!

З Новим роком,українці!
Хай в квартирі і хатинці
Заіскриться вогник чуда,
Хай добро до вас прибуде.
Хай насіється із неба
Те,чого усім вам треба.
Хай зійде вам Божа ласка,
І в життя ввірветься казка!

Падає сніжок, падає сніжок
Білий - білий на поріг
І сурмить ріжок, і сурмить ріжок
Довгожданний Новий рік...

Дякуємо учням 11 класу за новорічну казку, гарний настрій та позитивний флешмоб для першокласників))

У казковий час
Рік Новий прийшов до нас,
Він приніс свої вітання-
І людині, і родині,
І матусі - Україні!

Учні 1- А класу із величезним задоволенням прийняли участь у Новорічному святі, яке для них зробили 11-класники. Дякуємо!

Новорічне диво в нашій школі триває, сьогодні учні 5 класів отримали чудовий настрій та позитивні емоції. Радісні та щасливі, вони танцювали,сміялися та раділи зустрічі з Дідом Морозом, Снігуронькою та казковими героями. Дякуємо учням 11 класу, їх класному керівнику, Лісніченко Наталі Миколаївні, за чудову новорічну казку.

Майбутні першокласники ЗШ12 дуже вдячні учням 11 класу за чудову новорічну казку, позитивний настрій, вир емоцій, які подарували дітям Дід Мороз, Снігуронька і казкові герої.

Більше фото у фотоальбомі