Екскурсія на підприємство "Павлоградвантажтранс"

18 трав. 2018
Екскурсія на підприємство "Павлоградвантажтранс" з метою профорієнтації.

Давня дружба пов'язує нашу школу з підприємством "Павлоградвантажтранс", сьогодні ми ще раз у цьому переконалися. Учні 9- А та 9-Б мали чудову можливість побувати на виробництві з метою профорієнтаціі. Завдяки директору підприємства, Трібісу Олегу Миколайовичу, ми змогли більше дізнатися про нелегкі,але цікаві робочі спеціальності. З цікавістю учні розглядали тепловози, цех,де їх ремонтують.,спостерігали за роботою диспетчерів,машиністів. Окремо хочеться подякувати Лук'янчуку Дмитру Володимировичу  та Сухорученко Ірині Сергіівні за змістовні відповіді,професіоналізм. З перших хвилин на територіі ЦОФ відчувається злагоджена робота кожного,адже це велика система,яка потребує відповідальності. Дуже сподобалося нам спілкуватися зі справжніми професіоналами, які знають свою справу,вміють про неї розповісти. Деякі учні твердо вирішили обрати саме цю професію,Рябцева Аліна,обов'язково стане керувати краном,а Солов'яненко Микита,ремонтуватиме вагони та тепловози,адже добре знається на техніці.