Тиждень англійської мови

11 квіт. 2018
З 26 по 30 березня 2018 року в нашій школі проходив тиждень англійської мови.

З 26 по 30 березня  2018 року в нашій школі проходив тиждень англійської мови. Цього року було організовано все так, що кожен день проходив під певним гаслом.

Розпочав тиждень день – «Знавець англійських слів», змагалися групи та класи усіх ланок, початкова, середня та старша.

Перед тим як зайти на урок у кабінет учні повинні були написати вірно без помилок слово, яке починається на останню букву попереднього, лише учні

2 класу писали слова, які вивчили і знають. І найкращими знавцями виявились учні 2Б класу, 7 класу, 9 та 11 класу. Молодці, так тримати і надалі! Keep it up!

Також це був день змагань у вірній і швидкій промові  скоромовок «Tongue Twister Contest», день «Неперевершеного балакуна».

І……, нарешті, результати, які багато хто вже чекав.

Переможцями стали:   І  Шмавонян К. , 3А(1.8 сек.),  Рибцов В.(1.98) , 3А

ІІ Кочура Т., 2А ( 2.01сек.)

ІІІ Наконечний В.(2.33 сек), 3А

Середня школа (5 – 6 кл):  І  Мирошниченко М., 5А (1.81 сек)

ІІ  Паталаха Л., 5А (1.91сек)

ІІІ  Безуглий Д.5А (1.95сек), Перевязко Д., 6А(2.2сек.)

Старша школа ( 7 – 11кл.) І Волошин Р.,7А (1.56 сек), Кириченко Д.,9А (1.27)

ІІ Зубова 9А ( 1.29) , Перетятко І.,10 кл.(1.40)

ІІІ Кривсун Д.,10А (1.57), Марчук А.,9А (1.62)

Вівторок -  і гаслом  цього дня стає виклик «Найкращий пояснялкін», «The best explainer» Учні повинні по черзі пояснювати слово яке вони не бачать.

Найкращіми виявились учні 7 класу – Жук Д.,Волошин Р., учні з 5 по 11 клас  приймали участь і справились з цим завданням на достатньому рівні.

День третій (середа) – « Play and learn», « Вчись граючи». В цей день учні грали і вчились вільно висловлювати свої думки,просто говорити англійською. Одна з ігор – учні разом з вчителем у колі. Вчитель передає серветку,кожен має відірвати стільки шматочків скільки забажає. Потім, скільки шматочків кожен має стільки і говорить речень про себе. Це можуть бути правдиві та неправдиві речення. Всі інші мають сказати вірять вони, чи ні сказаному.

Четвер - «Imagine» , «Уяви». Для учнів початкових класів було завдання  уявити, що ти «шпіон» і розшифрувати закодоване повідомлення, і всі учні справились з цим завданням. Для  учнів старшої школи потрібно було уявити, що сталося з квитком у кіно, який загубився. Речення бажано було складати в Past Simple Passive and Past Simple Active.

Найкращі, креативні ідеї подальшого існування квитка виявили:

І місце - Корда М., 8А ( ціла несподівана історія сталася з квитком)

ІІ  Жук Д. ,7А (12 креативних ідей) Черкаська А., 8А (7 ідей), Лукашенко О. 7А

ІІІ Жевноватченко Д.,11 кл., Юксель Ю., 11 кл.

Пятниця« I am a teacher today», «Я – вчитель сьогодні».

В цей день учні повинні були перевірити лист,написаний учнем 3 класу своєму другу та виправити всі помилки.

Найкращими вчителями,які знайшли всі помилки,виправили їх та порахували кількість стали:

Землянка А., 3А

Салій А., 3А

Петрига В., 5А

Жук Д., Волошин Р., 7 клас

8 клас - Корда М., Черкаська А.

9 А  - Марчук А., Штонда А., Суврова А., Пічуріна І., Чаусова І.

Також для учнів початкових класів був оголошений конкурс малюнків, колажів  для 1,2 класу « Моя улюблена буква», «Мій улюблений монстр» з описом англ..мовою. 3, 4 клас – «Мій друг та його захоплення», «Я та мої інтереси» з описом. Багато яскравих та чудових малюнків. Дякуємо всім. Ви молодці! Всі переможці і активні учасники отримають призи. Для  старшої школи потрібно було написати найдовший ланцюг слів,слово починається з останньої букви попереднього.

І місце – Усяка В.,10 А (162 слова)

ІІ місце – Трофімченко М. (65 слів)

Дякуємо всі учасникам за активність,за бажання навчатись. І нехай всім щастить у подальшому вивченні англійської мови!

Бо стільки разів ти людина,скільки мов ти знаєш!